Teklif Al
CEO Mesajı

CEO MESAJI

Ascendum Makina Yatırım Holding A.Ş.; Portekiz, İspanya, Meksika, Orta Avrupa da dokuz ülke  ve Amerika'da altı eyalette  faaliyet gösteren uluslararası Ascendum Grup  iştiraklerinden olup; iş makinaları konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Temsil ettiğimiz ürünler Volvo İş Makinaları, SDLG iş makinaları, Sandvik Mobil Kırıcılar, SANY paletli vinçler, Chicago Pneumatic hidrolik kırıcıları ve de Massey Ferguson traktörleridir.

 

Türkiye pazarında adı geçen bu ürünlerin satış, kiralama, ikinci el, servis ve parça hizmetlerini veriyor; 70 yıllık Ascendum Grup  tecrübesini tüm müşterilerimize sunarken, onların memnuniyetini hedefleyerek çalışıyoruz. Bu doğrultuda, sektörümüzde ve ürünlerimizde olan her yeniliği, anında gelişmiş ülke pazarlarıyla birlikte ülkemizdeki kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

 

Şirketimizin ortaya koymuş olduğu hedefleri, sürekli gelişim, hizmet verdiğimiz müşterilerimize odaklılık ve değişime en kolay şekilde uyumu sağlayan organizasyon yapımızla bugüne kadar gösterdiğimiz başarıları, daha da ilerilere taşıyoruz.

 

Gücümüzü aldığımız en önemli kaynak; sahip olduğumuz genç, dinamik, gelişime odaklı organizasyonumuzdur. Bu doğrultuda, iş yaptığımız alanlarda lider bir şirket olmanın verdiği gururu taşıyor, bunun bize yüklediği sorumlulukları biliyor ve bu gelişimi daha ileriye götürmeyi hedefliyoruz.

 

Başarı ve sürdürülebilir gelişimin, ancak işimize olan bağlılıkla mümkün olabileceğini biliyor ve bunun gerekliliklerini yerine getiriyoruz.

 
Mahir Hocaoğlu
Ascendum Makina Yatırım Holding / CEO