Teklif Al Bayi Bul
VOLVO EC140DL

VOLVO EC140DL

Daha fazla iş çıkarın, daha fazla kazanın EC140D ile kazancınızı artırın. Bu makinenin güvenilirliği ve dayanıklılığı, çalışma sürenizi artırarak işinizin devamlılığını ve kazancınızı korur. Üstün yakıt verimliliği ve mükemmel üretkenliğe odaklı gücü ile, daha hızlı çalışarak daha çok iş çıkarmanıza olanak sağlar.

Etkileyici Yakıt Verimliliği

Sınıfında en iyi yakıt verimliliğine sahip EC140D ile, yakıt tüketimini azaltın, kazançlılığınızı artırın ve yüksek üretkenlik sahibi olun. Güçlü motor, optimize hidrolik sistemi ile ahenk içinde çalışır ve otomatik rölanti fonksiyonu, yakıt tüketimini düşürür.

ECO modu

Volvo’nun akıllı ECO modu ile, verimlilikle ve kazançlılıkla çalışın. Bu özellik, performanstan kayıp verilmeksizin, makinenin yakıt verimliliğinin artırılmasında pay sahibidir. Tasarım, kazma gücünü ve dönüş torkunu korurken, akışı ve basıncı optimize eder. İş için doğru ayarı seçin.

Dayanıklılık

Arka arkaya her vardiyada, her gün güçlü bir performans. Dayanıklı parçalar, sağlam üst yapı, alt gövde, bom ve arm ile üretilen makine, her uygulamada en iyi sonuçları elde etmenize yardımcı olacak.

Güvenilirlik

Kalite, uzun ömürlü parçalar ve makinenin tasarımı, çalışma süresi ile birlikte kazançlılığı artırır. EC140D modeli, sağlam bir yapıya ve parçalara sahip olması sayesinde iş sahanızda güvenilir ve işini yapacağından, çok çalışacağından emin olabileceğiniz bir ortaktır.

Servis verilebilirlik

EC140D, servis işlemlerinin güvenli, hızlı ve kolay olmasını sağlayacak şekilde yapılmıştır; kaymaz plakalara, zemin seviyesinde servis erişim kapaklarına ve merkezi hale getirilmiş filtrelere ve yağlama noktalarına sahiptir. Uzun servis aralıkları, makinenin kullanılabilirliğini ve çalışma süresini artırarak maksimum üretkenlik sağlar.

Rakiplerinizin önüne geçin

EC140D, yıldızlı bir performans için üstün bir güce ve kontrol edilebilirliğe sahiptir. Üstün kazma gücü ve makine dengesi, döngü sürelerini kısaltır ve üretkenliği artırır.

 
VOLVO EC140DL
Model EC140DL
Motor Volvo D3.8E 4 silindirli turbo şarjlı dizel motor Tier 3
Motor Gücü (hp) 77.4 kW / 105 hp @ 2200 rpm
Tork Gücü 369.5 Nm @1500 rpm
Standart kova 0,6 m3 GP (yerli kova, üretici firma garantisi altındadır)
Koparma Gücü - ISO 98.5 kN /
Çalışma Ağırlığı 13000 kg - 14000 kg
Boom Uzunluğu 4.6 metre
Arm uzunluğu 2.5 metre
Uzanma Mesafesi 8330 mm
Kazı Derinliği 5530 mm
Yükleme Yüksekliği 6020 mm
Hidrolik Pompa Değişken debili aksiyel piston pompalar - 2 x 118 l/dak
Kule Dönüş Hızı 11.2 rpm
Palet genişliği 600 mm
  • VOLVO EC140DL

    VOLVO EC140DL