Teklif Al
VOLVO L110F

VOLVO L110F

Hızlı ve esnek Volvo L110F

Dördüncü neslin otomatik vites değiştirme sistemi Volvo L110F’nin her tür uygulamada daha hızlı ve daha kolay çalıştırılmasını sağlamaktadır. Yeni ve geliştirilmiş yazılım bu dinamik üretim makinasına daha akıcı vites değiştirme ve daha düşük yakıt tüketimi sağlamaktadır. Volvo L110F, makinanın yaptığı işi hareket halinde çabuk ve kolayca değiştirmesine imkan tanıyacak şekilde bir ataşman bağlantı parçası* ile donatıldığında daha da esnektir.

Volvo yarım yüzyıldan uzun süredir lastikli yükleyici kavramını geliştirmiştir. Yeni üretim ve servis makinaları Volvo L110F ve Volvo L120F ile güç, hız ve operatör konforu söz konusu olduğunda başka bir büyük adım daha attık. Bu gelişmenin arkasında iki önemli sebep bulunmaktadır: Daha akıcı vites değiştirme ve daha düşük yakıt tüketimi sağlayan yeni nesil Volvo HTE 200 şanzıman ile geliştirilmiş çevresel görüş alanına ve güvenliğe sahip yeni ve daha geniş Care Cab®.

Huzur, deneyim ve gelişim

Bir Volvo lastikli yükleyicide iyi bir iş çıkarmak kolaydır. Yeni Care Cap® bugüne kadar ürettiğimiz en güvenli, en konforlu ve en temiz iş yeridir. Operatör burada patentli TP bağlantısı ve yük algılayan hidrolik ile ataşmanları hassas bir şekilde kontrol eder. Volvo’nun kendi ürettiği aktarma organları ve yönlendirme, her uygulamada işi kolaylaştıran özellikler olan hızlı yanıt ve yüksek manevra kabiliyeti sağlar. Volvo, Volvo L110F ve L120F için her tür çakıl, kereste ve çeşitli materyallerin taşınması işi için geniş bir orijinal Volvo ataşmanları yelpazesi geliştirmiştir.

Güvenilir bir ortak

Volvo sahibi olmak huzur anlamına gelir. Bir Volvo lastikli yükleyici aldığınızda yalnızca dayanıklı bir üretim makinası değil, üstün ve birinci sınıf toplam ekonomi de elde edersiniz. Volvo’nun lastikli yükleyicileri düşük yakıt tüketimi, çabuk ve kolay bakım ve yüksek yeniden satış değeri özellikleri ile bilinir. Volvo’nun küresel satıcı ve servis ağı sizi desteklemek üzere oradadır. Bilgi birikimi, orijinal yedek parçalar ve iyi eğitimli servis personeli ile hizmetinizdeyiz.

Volvo L110F ve L120F ile en iyi üretim yükleyicilerini esnek çok yönlü yükleyiciler ile birleştirdik. L110F ve L120F çakıl ocaklarında, kereste depolarında, limanlarda, mal terminallerinde ve sanayide ağır ve hassaslık gerektiren uygulamaları çabuk ve kolayca gerçekleştirmek üzere daha da iyi şartlar sunmaktadır. TP bağlantısının koparma torku ve paralel hareketi, ataşman bağlantı parçası ve Volvo orijinal ataşmanları – piyasadaki en geniş ataşman yelpazesi – lastikli yükleyicilerin her tür işi ve servis işini gerçekleştirmesine izin verir. Yenilmez esneklik başkalarının genellikle iki makinaya ihtiyacı olan yerlerde bir makinanın yeterli olduğu anlamına gelmektedir.

 
VOLVO L110F
Model VOLVO L110F
Motor Volvo D7E LB E3 dizel motor V-ACT ( Tier III )
Maksimum motor gücü 231 hp ( 1700 dev/dk )
Maksimum tork 1.065 Nm ( 1500 dev/dk )
Standart kova Genel amaç HD Pin-on 3,3m3 2880mm B
Şanzıman Volvo HTE 204 full otomatik - countershaft
Ön ve arka akslar Volvo AWB 31 / 30
Fren sistemi dış etkenlere kapalı , yağ soğutmalı tip disk frenler
Hidrolik sistem Yüke duyarlı tip , pompa kapasitesi 145+110 lt/dak
Makine çalışma ağırlığı 18.000 – 20.000 kg
Düz durumda emniyet yükü 13.040 kg. ( 3,3 m3 kova ile )
Kova pim yüksekliği 4020 mm.
Lastik ebatları 23.5 - R25 ( Lastikler üretici firma garantisi altındadır )
  • Volvo L110F, L120F, Lastikli Yükleyici

    Volvo L110F, L120F, Lastikli Yükleyici