Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

23.5.2017

ASCENDUM MARMARA'DA VOLVO TIRNAK VE FİLTRELERDE BÜYÜK KAMPANYA BAŞLADI!

ASCENDUM MARMARA'DA VOLVO TIRNAK VE FİLTRELERDE BÜYÜK KAMPANYA BAŞLADI!
Ascendum Satış Sonrası Hizmetler İstanbul Şubesi, Volvo Tırnaklar ve Filtreler için hazırladığı büyük bir kampanya ile sizleri bekliyor! Kampanya 31 Ağustos 2017 tarihine kadar sadece belirtilen şehirler dahilinde geçerlidir. İSTANBUL, KOCAELİ, SAKARYA, BOLU, DÜZCE, SAKARYA, BİLECİK,  ZONGULDAK, BARTIN, EDİRNE, TEKİRDAĞ ve KIRKLARELİ kampanya kapsamındadır.

Filtre kampanyası
1.000 saatlik filtre kiti için %20 indirim.
2.000 saatlik filtre kiti için %25 indirim.

Tırnak kampanyası
2 takım tırnak alımında %25 indirim.
İlk defa VOLVO Tırnak Sistemi tercih eden müşterilere 3 takım tırnak alımında bedelsiz adaptör hediye.
 

VOLVO ORİJİNAL FİLTRELER
Volvo Orijinal Filtreler yağları ve havayı temizleyerek içerisindeki kir ve pisliklerden arındırır ve makinenizin güvenliğini artırmak için özel olarak tasarlanmıştır.
 

VOLVO TIRNAK SİSTEMİ
Takması kolaydır
Dikey takma aparatı sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde bağlanır ve sökülür. Koruma ve daha uzun hizmet ömrü için adaptör gövdesiyle tamamen bütünleşiktir.

Volvo tırnakları yüksek stres seviyelerine dayanır
Tırnak ile adaptör arasındaki kusursuz bağlantının yanı sıra geniş dengeleme yüzeyleri sayesinde, yüksek güçlere ve gerilmelere dayanabilen kuvvetli bir ünite oluşturur.

Kendini keskinleştiren
Kendini keskinleştiren tasarım ve stratejik olarak yerleştirilmiş aşınma malzemesi performans kaybı olmadan maksimum aşınma ömrü sağlamaktadır.

Kuvvetlere karşı dirençlidir
Adaptörler ve tırnakların kenarı, önden gelen kuvvetlere karşı mükemmel direnç sağlayan ve "tırnak kutusu" açılma riskini azaltır.

Müşteri İletişim Hattı: 
0850 360 12 72  
Ascendum İletişim Bilgisi