Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

12.6.2017

ASCENDUM MAKİNA VOLVO DD105'İ TÜRKİYE PAZARINA SUNDU

ASCENDUM MAKİNA VOLVO DD105'İ TÜRKİYE PAZARINA SUNDU

Türkiye’de Ascendum Makina satış ve satış sonrası güvencesiyle pazara sunulan Volvo İş Makinaları, yeni nesil, 10.5 tonluk, çift tamburlu, vibrasyonlu ve belden kırma asfalt silindiri olan Volvo DD105’i Türkiye pazarına sundu.

Volvo yeni nesil belden kırma asfalt silindiri DD105, bütün sıkıştırma işlerinizde; mükemmel yakıt tüketim ekonomisi, yüksek sıkıştırma oranları sağlayan güçlü tambur performansı, servis kolaylığı, dayanıklılık, operatör için güvenli-rahat ve verimli bir çalışma ortamı ortam sunmak üzere tasarlanmıştır.

Volvo belden kırma asfalt silindiri DD105, tüm projelerde maksimum verimliliği, ekonomiyi, konforu, güvenliği ve sağlam sıkıştırma oranlarını sağlamada en etkin çözüm ortağınızdır. Çift tamburlu, vibrasyonlu DD105 asfalt  silindirinin kullanımı kolaydır ve tanıdığınız / güvendiğiniz Volvo merkez-bayi ağı tarafından satış ve satış sonrası anlamında tam desteklenirler.

Yeni nesil Volvo D3.8 Stage IV Turboşarjlı 4 silindirli dizel motor, 2 kademeli ayarlanabilen genlik, 2 farklı frekans , yüksek santrifüj kuvveti, benzersiz tırmanma kabiliyeti, tamamı ile yeniden tasarlanmış mükemmel ROPS/FOPS özellikli kabin, ECO mod, yenilenen digital-renkli operatör kontrol ekranı gibi özelliklere haiz Volvo DD105 şimdi Türkiye’de.