Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

13.12.2017

ÖZIŞIK MAKİNA'DAN YERİNDE VE ZAMANINDA SERVİS

ÖZIŞIK MAKİNA'DAN YERİNDE VE ZAMANINDA SERVİS

Köklü servis tecrübesi bulunan Özışık Makina ile Ascendum Makina arasında Sany paletli vinç ve forekazık makineleri için yetkili servis anlaşması yapıldı. Özışık Makine ve Sany paletli vinç ve forekazık makinelerinin servis hizmetleri hakkında Özışık Makina Genel Müdürü Hüseyin Işık ile görüştük.

 

Sany paletli vinç ve forekazık makineleri ile önemli bir satış grafiği yakalayan Ascendum Makina, bu satış grafiğini satış sonrası hizmetleriyle desteklemeye devam ediyor.

 

Bu popülasyon artışı karşısında servis altyapısına da yatırım yapan Ascendum Makina, sektörde ciddi bir servis geçmişi ve tecrübesi bulunan Özışık Makina ile çalışmaya başladı. Yaklaşık 3 yıldır Sany paletli vinç ve forekazık makineleri için servis hizmeti vermeye başlayan Özışık Makina, tercübeli personeli ile tüm  Türkiye'ye 7/24 servis hizmeti veriyor.

 

7/24 hizmet

Hizmetleri hakkında konuştuğumuz Özışık Makina Genel Müdürü Hüseyin Işık, 2007 yılında firmayı kurduğunu ve iş başladığında sadece kafesli ve mobil vinç sektörüne hizmet verdiklerini söyledi. Günümüzde Sany Paletli Vinç ve Fore Kazık Makinaları hizmet verdiklerini hatırlatan Işık, gece-gündüz, yaz-kış demeden hızlı ve kaliteli servis  vermeye devam ettiklerini dile getirdi. 3 yıldır Ascendum Makina ve Sany paletli vinç ve forekazıkmakinelerinin resmi teknik servisliğini yaptıklarının altını çizen Işık; “Bizim kendimizle gurur duyduğumuz ve ön plana çıktığımız konu; müşterilerimize zamanında ve yerinde hizmet vermek. Bunun dışında yedek parça tedariğini de mümkün olduğunca hızlı sağlamaya çalışıyoruz. Kısacası; müşteri memnuniyetini bizim için çok önemli.” dedi.

 

“Sany paletli vinç ve forekazık makineleri kullanıcı dostu”

Sözlerinin devamında Sany markasına da değinen Hüseyin Özışık, Sany paletli vinç ve forekazık makinelerinin performanslı olduğunu ve servislik yaptığı süreçte de önemli arızalar ile karşılaşmadığını dile getirdi. Daha çok yanlış kullanımdan kaynaklı arızaların geldiğini ifade eden Hüseyin Işık, ışık; “Sany paletli vinç ve forekazık makineleri için kullanıcı dostu makineler diyebilirim. Özellikle paletli vinçlerin yedek parça maliyetleri çok uygun. Sağlam ürün kaliteli servis ve uygun yedek parça maliyeti ile birleşince ortaya başarılı bir satış performansı çıkıyor. Son dönemlerde şantiyelerde artan Sany paletli vinç ve forekazık makineleri popülasyonunun en önemli sebebi budur. “ dedi.

 

Şubeler geliyor

Özışık Maina'nıkn tüm tecrübesiyle desteğe devam edeceğine dikkat çeken Hüseyin Işık, Samsun, Konya, İzmir, Bursa vb. birçok farklı ilde çalışan Sany paletli vinç ve forekazık makinelerine hizmet vermeye devam ettiklerini söyledi. “Biz her duruma hazırlıklıyız” diyen Işık; “Konuşmamın başında belirttiğim gibi; Sany paletli vinç ve forekazık makineleri sayısı her geçen gün artıyor ve artmaya devam edecek. Gelecekte şubeleşmek gibi bir düşüncemiz var. Bu şubeleşme Sany paletli vinç ve forekazık makinelerine tam hizmet verebilecek.” şeklinde konuştu.