Teklif Al Bayi Bul
Ascendum Türkiye

ASCENDUM TÜRKİYE

ASCENDUM MAKİNA TİC. A.Ş. altyapı projelerinde, yol yapımı projelerinde, inşaat ve madencilik sektörlerinde kullanılan Volvo İş Makinaları, SDLG İş Makinaları, SANY paletli vinç ve Forekazık makinalarının, Metso Kırma Eleme Ekipmanları'nın Türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.
 
Ascendum Makina; Satış, Satış Sonrası, Kiralama, Kullanılmış Makina birimleri ile siz iş ortaklarına çözüm sağlayabilmek için her zaman yanınızda.
 

Ascendum Grupo Hakkında

1959'da kurulan Ascendum Grupo (eski ismiyle ASC Grupo); Portekiz, İspanya, Türkiye ve Amerika'da yürüttüğü operasyonlarla şimdi uluslararası bir erişime sahip Portekiz Grubu haline geldi.

 

Ascendum; inşaat endüstrisine, üretim endüstrisine, yeraltı kaynakları endüstrisine ve maden, orman, geri dönüşüm projelerine ekipmanlar satar ve kiralar, ayrıca servis/teknik bakımdan da destekler.

 

Volvo İş Makinaları'nın dünya çapındaki en büyük distribütörüdür.

 

Ascendum Grupo Air Rail firması ile de havayolu, demiryolu ve limancılık sektöründe faaliyet gösterir. Portekiz'de ise Ascendum Grupo otomobil ve kamyon ile ilgili pek çok markanın bayiliğine sahiptir.

 

Misyonunun bir parçası olarak Ascendum Grupo kendi alanında lider olmayı ve uluslararası grupta sabit bir marka / temel ölçüt olarak kalmayı hedefler.

 

İşlerine değer katarak müşterilerinin tam memnuniyetini sağlamak için etik, kültürel, sosyal ve çevresel değerlere uygun mükemmellik standartlarında yönetilir.

 

Nerelerdeyiz?