Teklif Al Bayi Bul
VOLVO R45D, R60D, R70D

VOLVO R45D, R60D, R70D

Tüm madencilik ve taşocakçılığı uygulamaları için iş ortağınız olan yakıt tasarruflu Volvo D serisi Rigit Kaya Kamyonları ile yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanın. ROPS/FOPS sertifikalı bir kabin, kanıtlanmış güvenlik sistemleri ve doğrudan servis erişimi sunan Volvo'nun, D serisi Rigit Kaya Kamyonları tepeden tırnağa güvenlidir.

D serisi Rigit Kaya Kamyonları sadece derece verimli bir makine olmakla kalmaz, aynı zamanda konfor ve kontrolden başlayarak operatör verimliliği ile de ön plana çıkar. 360° görüş açısı, hassas direksiyon, ergonomik kontroller, düşük gürültü ve sağlam denge sunan, Volvo kabini beklentileri karşılayacak kadar iyi.

 

Yol kat etmek için tasarlandı 

D serisi Rigit Kaya Kamyonları ile zamandan ve paradan tasarruf edin. Ağır hizmet tipi makine servis aralıklarını uzatmak için bakım masraflarını azaltmanıza ve çalışma sürenizi optimize etmenize yardımcı olur. Güvenilir D serisi Rigit Kaya Kamyonları ile rakipsiz uzun vadeli değer ve ana bileşenlerin uzun ömürlü olmasını sağlayın.

 

Ağır siklet taşıyıcı 

Düşük ağırlık merkezi ve ağırlık dağılımı sunan sabit dorseli D serisi Rigit Kaya Kamyonları, yük etkilerini ve yapısal gerilmeleri kamyonun her tarafına eşit oranda yaymaktadır. Sonuç olarak mükemmel makine ömrü ve önemli ölçüde azaltılmış işletme maliyetleri elde edersiniz. Doğru dengeyi bulmayı Volvo’ya bırakın.

 

Uzun ömür, düşük maliyet 

Bileşen uzun ömrü düşük işletim maliyeti için anahtardır. Bu nedenle, makineniz endüstri lideri bileşen hizmet kullanım ömürleri sunmak için en ekstrem çalışma koşulları altında titizlikle test edilir. Yüksek seviyede güvenli performans ve birincil fren ömrünün korunması için standart olarak iki retardasyon sistemine sahip olan yeni Volvo D serisi Rigit Kaya Kamyonları ile daha çok iş çıkarın.

  • VOLVO R45D, R60D, R70D

    VOLVO R45D, R60D, R70D