Teklif Al Bayi Bul
Visa

VİSA

V.İ.S.A. İLE KAZANACAKLARINIZ
Siz kendi işinize konsantre olun, makinanızın bakımını bize bırakın!
 
 V.İ.S.A. (Volvo İleri Servis Anlaşmaları) ile, 
  • Makinanızın profesyonel bir ekip tarafından düzenli takip edilmesi sağlanır.
  • Arızaların önceden tespiti ve ortadan kaldırılması sağlanır.
  • Makina performansı buna bağlı olarak artar.
  • Makinanın 2.el değeri artar.
  • Stok maliyeti ortadan kalkar.
  • Anlaşma süresince bakımlar mobil servis tarafından iş sahası sınırları içerisinde gerçekleştirilir.
 
Güçlü ortaklık
Müşteri Bakım Anlaşmaları (V.İ.S.A) bayi ve müşteri arasındaki ilişkiyi güçlendirir. Düzenli servis kontrollü iki tarafın da temas halinde kalmasına yardımcı olup, özgün bir ortaklık yaratır.


Maliyet kontrolü
Beyaz Müşteri Destek Anlaşması ile, kararlaştırılmış bir saat başına fiyat size işlemlerinizi planlama, riskinizi azaltma ve sizi ihalelere teklif verirken daha rekabetçi hale gelmede yardım eder.

Siz asıl işinize odaklanın
Müşteri Bakım Anlaşmaları vaktinizi ve enerjinizi gönül rahatlığıyla işletmenizle ilgili diğer önemli konulara yoğunlaştırmanızı sağlar. İşletmenizle ilgili şantiye sahanızda doğru ve düzgün çalışma sağlamak için geliştirmeniz gereken alanları belirleyin.

Hizmet içi süre potansiyelini en üst düzeye çıkarma
Eğitimli Volvo Servis Teknisyenleri ve Volvo analiz aletleri makine çalışmasını ve performansını izlemek için en son teknolojiyi kullanır ve maksimum çalışma süresi potansiyelini garanti eder.

 

VISA DESTEK ANLAŞMALARI
Müşteri Bakım Anlaşmaları (V.İ.S.A) ile ihtiyaçlarınıza en uygun paketi seçebilirsiniz.

 

VISA BASİC MÜŞTERİ DESTEK ANLAŞMALARI

Visa Basic Müşteri Destek Anlaşması hayati parçalar ve fonksiyonlarla ilgili eğitimli Volvo Servis Teknisyenleri tarafından yapılan düzenli makine kontrollerini ve bakımlarını içerir.

 

VISA STANDART

Visa Standart Müşteri Destek Anlaşmaları önleyici bakım ve muayene sunar. Volvo Yağ Analizi ve MATRIS analizi gibi  detaylı servisler VISA STANDART ile uygulanır.

 

ECP bakım anlaşmamız ile yeni aldığınız Volvo makinenizin kompanent garantisini 6000 saate çıkartabileceğinizi biliyor muydunuz? Kapsam ve detaylı bilgi için en yakın servise başvurabilirsiniz.

VISA from ASC Turk on Vimeo.