Teklif Al Bayi Bul
Genel Bakış

GENEL BAKIŞ

DENEYİM, UZMANLIK, ÇÖZÜMLER
Volvo sizin için en doğru çözümlere sahiptir. Bu durumda makinenizin tüm ömür döngüsü boyunca ihtiyaç duyacağınız her şeyi sunmamıza ne dersiniz? Sizin gereksinimlerinizi dinleyerek araç sahipliğinin toplam maliyetlerini azaltabilir ve gelirlerinizi daha da artırabiliriz.

Bir Volvo müşterisi olmak komple bir servis paketinin parmaklarınızın ucunda olması demektir. Volvo size uzun vadeli bir ortaklık sunabilir, gelirlerinizi korur ve işinde tutkulu çalışanlar tarafından sunulan yüksek kaliteli parçaların kullanıldığı çok sayıda müşteri çözümü sağlar. Volvo'nun en temel hedefi yatırımlarınızla ilgili olumlu geri dönüş almanızdır.
 
SEKTÖRDE YENİ STANDARTLARI BELİRLİYORUZ
Yenilikçi bakış Volvo olarak temel ilkelerimizden biridir. Bu şirketimizin temel mantığı ve çalışma anlayışı. İnşaat ve yenilikçi uzmanlık alanında 180 yılı aşan bir deneyime sahip olan Volvo CE teknolojik ilerlemenin ön sırasındadır. Bize göre en son teknolojiye sahip olmak sadece hoş bir durum değildir, aynı zamanda rekabetçi kalmak ve uzun vadede karlılığı korumak için de gereklidir.
 
KALİTE, GÜVENLİK VE ÇEVRE BİLİNCİ
Kalite, güvenlik ve çevre bilinci organizasyonumuzun, ürünlerimizin ve çalışma şeklimizin içine işlemiş öz değerlerimizdir.
 
http://www.volvoce.com/