Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

8.2.2021

TEMEL DEĞERLERİMİZ; KALİTE, GÜVENLİK, ÇEVRE

TEMEL DEĞERLERİMİZ; KALİTE, GÜVENLİK, ÇEVRE

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Ascendum için kalite; yenilik ve hiç bitmeyen tutkuyu temsil etmektedir. Üretilen tüm Volvo İş Makinaları dünyanın her yerinde kullanılıyor ve kullanıldıkları her gün kalitelerini ortaya koyuyorlar. Bu kalite standardını koruduğumuzdan emin olmak için iyi eğitim almış uzman personele yatırım yapıyoruz ve iş arkadaşlarımıza eğitim alma fırsatı sunuyoruz. Çünkü iş arkadaşlarımız olmadan, şimdi olduğumuz yerde olamazdık. Geleceğe olumlu bakıyoruz ve geleceği birlikte inşa etmenin heyecanını her geçen gün yaşıyoruz.

 

GÜVENLİK BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Güvenlik Genimizde Var! Güvenlik, Volvo makinelerinin her tasarım öğesine yerleştirilmiştir, böylece her vardiyanın tek bir aksama gerçekleşmeden bitmesini sağlar. Güvenlik ve emniyet özellik yelpazemiz, kaza, kesinti ve beklenmeyen maliyet riskini azaltır. "Sıfır kaza" vizyonumuz, tüm personelin ve ekipmanın güvenliğine olan bağlılığımızı ortaya koymaktadır.

 

ÇEVRE DOSTU YAKLAŞIM

Volvo CE, şirketlerin yakıt harcamasını azaltmaya ve bu süreçte daha çevre dostu olmalarına yardımcı olacak birçok yeni teknoloji ve hizmet sunmaktadır.

 

Yakıt, çoğu inşaat şirketi için en büyük harcamalardan biridir. Volvo CE, makinelerini yakıt tasarrufu teknolojisi ile donattı ve birçok farklı yakıt tasarrufu hizmeti sunuyor. Verimliliği artırarak yakıt tüketimini azaltmak, şirketlere sadece para kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda doğa dostu makinalarla çevre üzerindeki olumsuz (gürültü, titreşim ve egzoz dumanı) etkilerini azaltmaya da yardımcı olur.

 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN