Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

11.5.2021

VOLVO CE, FACTORY 4 VİZYONUNU SUNUYOR!

VOLVO CE, FACTORY 4 VİZYONUNU SUNUYOR!
Dördüncü Sanayi Devrimi, daha önce hiç görülmemiş bir hızda gerçekleşiyor. Volvo Construction Equipment (Volvo CE) için bu, yalnızca dijital dönüşüm için değil, aynı zamanda hepimizin yaşamak ve çalışmak isteyeceği bir gelecek inşa etmek için de bir fırsat.
 
Volvo, değişimi benimsiyor ve inovasyon gücünü doğrudan çalışanlarının ellerine vererek, gelecek vizyonuna Factory 4 Tomorrow (F4T) adını veriyor. Factory 4 Tomorrow, üretimi daha sürdürülebilir hale getirmek için yeni teknolojileri ve çalışma yöntemlerini keşfetmek için tasarlandı. Volvo'daki üretim süreçlerini dönüştürürken, daha fazla özelleştirme ve daha kişiselleştirilmiş ürünler talep eden müşteriler için önemli faydalar sağlayacak. 
 
Küreselleşme ve yeni teknolojiler sayesinde, esneklik ve değişim hızı her zamankinden daha önemli hale geliyor. Dijital dönüşüm, Volvo'nun operasyonel mükemmelliğe doğru yolculuğunu hızlandıracak. Optimize edilmiş üretim, Volvo'nun endüstriyel ayak izini azaltmaya yardımcı olarak sürdürülebilirlik avantajları da sağlayacak…  Haberin devamı için