Teklif Al Bayi Bul

HABERLER

5.6.2021

SÜRDÜRÜLEBİLİR, DAHA SAĞLIKLI VE TEMİZ BİR GELECEK MÜMKÜN!

SÜRDÜRÜLEBİLİR, DAHA SAĞLIKLI VE TEMİZ BİR GELECEK MÜMKÜN!
Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için hedefimiz daha sessiz, daha çevre ile uyumlu ve doğa dostu makinalar üretmeye devam etmek…
 
Bunun için inşaatın geleceğine işaret eden Volvo’nun ECR25 Elektrikli ekskavatörü ve  L25 Elektrikli kompakt lastikli yükleyicisi; sıfır egzoz emisyonu ve düşük ses seviyeleri ile titreşimlerden faydalanarak, şehir içindeki şantiyeler, hatta herhangi bir hassas çalışma ortamı için eşsiz yardımcılar haline geliyorlar.
 
Müşteriler aynı zamanda daha düşük bakım seviyelerinden, daha sessiz çalışmalardan ve artan çevre düzenlemeleriyle uyumlu olma kabiliyetinden de yararlanmış oluyorlar.
 
Volvo CE, ilk ticari elektrikli ürününün çıkışını, teknolojinin birçok sosyal faydasının altını çizen farkındalık kampanyasıyla imzaladı. Biraz Sessizlik kampanyası, elektrikli inşaat makinelerinin en önemli, ama bazen göz ardı edilen avantajlarından birini, “zararlı ses kirliliğini düşürmeyi” merkeze aldı. Araştırmalar, zararlı emisyonlar (CO2) kadar gürültünün de eşit derecede önemli olduğunu söylüyor...
 
Volvo, dünyamız için mücadele etmeye, daha sağlıklı ve temiz bir gelecek için doğaya sahip çıkmaya kararlı. Ve sürdürülebilir bir geleceğin mümkün olabileceği projelere imza atmaya devam ediyor.