Teklif Al Bayi Bul
SDLG L968F

SDLG L968F

 
İşiniz için doğru makinayı tercih ederken yüksek maliyetlere katlanmak zorunda değilsiniz. Güvenilirlik ve yüksek performans sağlayan ekipmanlar bir araya gelerek 20,1 tonluk SDLG L968F lastikli yükleyiciyi sizin için mükemmel bir seçim yapar. L968F, üstün çekiş gücü, mükemmel koparma kuvveti ve sağlam bir yapı sunar. Tüm SDLG Lastikli yükleyici modelleri, çalışırken güvenilir olmalarını sağlamak için zorlu testlerden geçirilir. Kapsamlı satış sonrası hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.Türkiye’nin dört bir yanındaki servislerimiz ile makina bakımlarınızı zamanında yapıyor makina maliyetlerinizi düşürüyoruz.SDLG İş Makinalarınıza uygun fiyatlar ile yedek parça tedarik ediyor işte kalma sürenizi maksimuma taşıyoruz.
 
MAKİNANIZDAN YÜKSEK PERFORMANS ELDE EDİN
Farklı kova seçenekleri ile üretim kapasitenizden ödün vermeden çalışmaya devam edin.Standart olarak sunulan yağ banyolu hava filtresi ile havadaki partiküllerin makinanızın hava sirkülasyon sistemine dahil olmasını engelleyerek işte kalma sürenizi maksimuma taşıyın.
 
ÇOK AMAÇLI KULLANIMI SAYESİNDE DAHA VERİMLİ ÇALIŞMA ORTAMI
Düşük yakıt tüketimi sunan SDLG SD70B motor ile verimli bir çalışma ortamı yaratın.Opsiyonel olarak sunulan ataşman braketi ile forklift çatalı ve kova geçişlerini zaman kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz.
 
SDLG L968F
Model L968F
Motor SDLG SD70B
Motor Gücü (hp) -
Max Tork (Nm) 1 065 Nm
Kova Kapasitesi (m3) 3.5 m3
Çalışma Ağırlığı (kg) 20 170 kg
Koparma Kuvveti (kN) 210 kN
Tam dönüşte devrilme yükü (kg) 13 061 kg
Seyahat Hızları (F/R) İleri/Geri 38 km/h
  • SDLG L968F Lastikli Yükleyici

    SDLG L968F Lastikli Yükleyici